Ayça ÖZEFE

Uzun uzun coverlarını dinleyip artık bıktım dediğim de yeni bir coverla kendini bana tekrardan bağlayan mükemmel sanatçı

image
Beğen

Zincire Vurulmuş Prometheus

Prometheus Bound eski bir Yunan trajedisidir. Antik çağda, Aeschylus'a atfedildi, ancak şimdi bazı akademisyenler tarafından başka bir elin işi ve belki de c kadar geç olarak kabul ediliyor. MÖ 430. Yazarlığıyla ilgili bu şüphelere rağmen, oyunun Aeschylean olarak adlandırılması geleneksel olarak kaldı.

image
Beğen

Sanata doğru sayfamız onaylı bir sayfa haline geldi destekleriniz ve bize bu imkanı sağlayan Volkan AKYILDIZ 'a teşekkürlerimi iletiyorum

image
Beğen

Robert Downey Jr.

1970 yılında babasının çevirdiği Pound adlı filmde küçük bir rol alarak sinema kariyerine başlamıştır. Aynı zamanda iyi bir müzisyen de olan Robert Downey Jr., 80’lerin sonu ile 90’ların başında rol aldığı filmler ile üne kavuşmuştur. Ona ilk ün getiren rolü 1987 yapımlı Less Than Zero isimli filmde canlandırdığı uyuşturucu bağımlısı genç rolüyle olmuştur. Buradaki başarısı onu daha sonra Air America ve Soapdish gibi büyük yapımlara götürmüştür.

Kendisi benim için önemli bir sanatçıdır

image
Beğen

Death Stranding

Death Stranding, kıyamet sonrası diyebileceğimiz bir dünyada ve yakın bir gelecekte geçiyor. Büyük Patlama (Big Bang) ya da dinozor neslinin sonunu getiren göktaşı olayı ile kıyaslanan büyük bir yıkım sonrasında, hayatta kalmaya çalışan insanların hikayesine tanıklık ediyoruz. Bu yıkım o kadar büyük olmuş ki dünyanın bildiğimiz dünyadan çok daha uzak ve farklı olduğunu söyleyebiliriz. Nitekim bu büyük yıkım doğa üstü olayları ve tam olarak anlamlandıramadığımız bazı terimleri de ortaya çıkartmış.

Benim için bir sanat eseri

image
Beğen
Yaklaşık

Shiro ile sanat paylaşımları